wtorek, 27 marca 2018

❗❗❗Skutki odstawienia tabletek antykoncepcyjnych - Wypadanie włosów, trądzik i zanik miesiączki

Skutki odstawienia tabletek antykoncepcyjnych - Wypadanie włosów, trądzik i zanik miesiączki


Jakiś czas temu nagrałam filmik dotyczący skutków ubocznych, z którymi zmagałam się po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Mało tego, że włosy wypadały mi garściami i trądzik zalał całą twarz, to na dodatek miesiączka zatrzymała się na jakieś 8 miesięcy! Na szczęście znalazłam naturalny sposób na tego typu dolegliwości i obyło się bez pomocy lekarza, bo szczerze mówiąc nie lubię do nich chodzić. Zdecydowanie bardziej wolę ratować się ziołami i tak też było w tym przypadku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to zapraszam do obejrzenia filmiku. :)





🍓 Instagram
🍓 Facebook
🍓 YT

2 komentarze:

  1. Hej, Właśnie obejrzałam ten filmik (spadłaś mi z nim z nieba) powiedz proszę po jakim czasie pozbyłaś się trądziku? Bo widzę ,że teraz buźka już jest idealna :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że filmik był przydatny. :) Moja cera w dalszym ciągu nie jest idealna, ma lepsze i gorsze dni, czasem coś mi wyskoczy, ale nie jest to już na taką skalę, jak po odstawieniu hormonów. Kiedy odstawiłam tabletki, to walczyłam z trądzikiem jakieś pół roku z tego co pamiętam i to był koszmar, bo jak hormony szalały to nic nie chciało pomóc. Niepokalanek, o którym wspominam w filmie, załagodził ten problem, ale myślę, że też istotna była dieta. Staram się jeść zdrowo, unikam słodyczy, i codziennie sięgam po pestki dyni, które zawierają sporo cynku i także mają świetny wpływ na cerę. :) Pozdrawiam i buziaczki! :*

      Usuń